П`ятниця
19.04.2024
12:50
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Кімнатні рослини
Головна Реєстрація Вхід
Блог »
Меню сайту

Реклама

Статистика

Форма входу

Авангард
Спорткомплекс Авангард Детско-юношеский учебно-спортивный комплекс профсоюзов г. Киева

Головна » 2011 » Лютий » 05
Sedum L. 
Батьківщина: помірні, субтропічні і пустельні райони Північної півкулі Цвітіння: залежно від виду

Седуми чудово пристосувалася і до холодів, і до нестачі вологи та поживних речовин. Однак у кімнатах ви частіше зустрінете теплолюбні види очитків, адже для седуми помірних широт потрібна занадто зимівля холодна.
Найпопулярніший - очиток Моргана (С. morganianum Е. Вальтер) родом з Мексики. Стебла, густо всіяні м'ясистими шіловіднимі листям, швидко никнуть і ростуть вниз, що дозволяє використовувати його як ампельну рослина для південного вікна. Додамо, що вся рослина має майже блакитне забарвлення через сизого воскового нальоту.
Не менш популярні і види з округлим листям - очиток товстолистий (С. pachyphyllum Роуз), у якого лише кінчики листя червоніють на сонці, і очиток красноокрашенний (С. rubrotinctum RSClausen) з більш сильно вираженою червоним забарвленням. У очитку Адольфа (С. adolphii Гаррієт) листя більш ... Читати далі »
Переглядів: 1434 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (0)

Батьківщина: Мексика, південні штати США 
Echeveria DC.


Останнім часом популярність цих мексиканських рослин замет но зросла. Їх поставляють у вигляді наборів, в яких можна вибрати будь-яке вподобане вам за забарвленням і формою листя рослина. А в природі їх більше 150 видів. 
Ехеверія агавовідная (Є. agavoides Lam.) Має загострені листя з коричневим вістрям на верхівці, у ехеверіі Даренберга (Є. darenbergi JAPurp.) Вони шіроколопатчатие, а листя ехеверіі щетинистою (Є. setosaRose ін Purp.) Покриті численними білими щетинками. Роки ехеверіі горбатоцветковой (Є. gibbiflora DC.) Зелені, з тьмяно-червонуватим відтінком, який посилено до бронзового у форми метал-Іса, а у форми crispata того ж виду листя по краю злегка хвилясті. 
У молодому стані всі ехеверіі утворюють розетку з чергових листя. Але не кожне куплену рослину назавжди її зберігає. З часом стебла подовжуються, полегают, і розетки виявляються далеко від горщик ... Читати далі »
Переглядів: 1721 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (0)

Crassula L. 
Батьківщина: Південна Америка
Цвітіння: у кулиуре рідко 


Рід толстянок охоплює найрізноманітніші рослини. Серед них попадаються не тільки сукуленти, що мешкають у посушливих областях, а й водні рослини, які більше підходять для прикраси акваріума з рибками (наприклад, толстянка відверненими -. Recurva С). Крім квіток і плодів, які рідко кому вдається побачити, загальним у толстянок служить розташування листя на стеблі один проти одного, які часто кілька зростаються в основі. Причому кожна наступна пара листя розташована під кутом 90 ° до попередньої. Таке розташування листя називається навхрест-супротивні. Форму листя не можна вважати спільною рисою для всіх толстянок. В одних вони великі, довжиною 10 см, в інших - короткі, лускоподібний, всього 2-3 мм. Найпопулярніша з крассул - толстянка деревоподібна (С. arborescens (Mili.) WillcL). У неї овальні ... Читати далі »
Переглядів: 1783 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (0)

Батьківщина: Північне Марокко, Піренейський півострів 

У еоніумов багато садових форм: желтолістних, зі звичайною зеленим листям, бронзових, пурпурних і майже що чорних. Еоніум деревоподібний має стволики, які з часом оголюються, а розетка листя залишається лише у верхній частині. У хороших умовах цей чагарничок досягає 1 м у висоту. Для збереження декоративного образу, властивого молодим рослинам, еоніум деревоподібний регулярно черенкуют.(А. tabuliforme (Haw.) Уебб, та ін причалу.) Не встигає виіть скільки-небудь протяжний стволик - на другий рік культури ветет, після чого рослина повністю відмирає. Єдиний про підтримати цей вид - посів насіння. Ваше завдання - вчасно зі-ь і посіяти насіння. По поверхні суміші з листової й дернової і з піском (1:1:1) розсипте насіння дрібне, обприскайте з розпилю-і накрийте склом. При температурі близько 12 ° С насіння легко застають. еоніуми воліють світле і прохолодне місце (б-8 ° С).
... Читати далі »
Переглядів: 1527 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (0)

Платіцеріум
Батьківщина: тропічна Австралія

Той, хто хоч раз побачив оленячі роги, відразу ж стає поклони: ком папороті цього незвичайного. Спороносні вайи дійсний нагадують гіллясті роги лося чи оленя, а стерильні вайи, притиснуті до субстрату, створюють враження голови.
Розмноження спорами - досить довгий шлях, оскільки декор активним рослина стає тільки на 7-9 рік. Так що єдиний швидкий спосіб обзавестися цим розкішним папороттю - ірис ресті його в магазині.
Оленячі роги можуть прикрасити собою будь-яку колекцію епіфіт Оберніть коріння сфагнумом і прикріпіть до дерева або будь-який друг декоративної опори. Два рази на тиждень є необхідним рясний підлогу м'якою теплою водою. Воду наливають у щілину між субстратом і з рільнимі вайямі. Якщо в результаті недогляду пересушили земляний кому, слати його знову вологим можна тільки зануренням у воду. Підтримуйте високу вологість повітря. Надійніше вирощувати платіцефаліі в с ... Читати далі »
Переглядів: 1492 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (0)

Батьківщина: Середземномор'я 

Рослина здобуло популярність за цілісні вайи, досить рідкісні серед папоротей. Соруси у вигляді смуг розташовані паралельно один одному. На відміну від Асплениума підставу платівки вайи вушко-видне, серединна жилка світла. Розетка висотою 35 см. У дикому вигляді філлітіс росте в Криму та на Кавказі, де старі вайи витримують зниження температури і навіть заморозки. Кімнатні форми більш теплолюбні. Так, виведені філлітіси з кучерявим краєм.
У філлітіса яскраво виражена сезонність зростання. Починаючи з березня розвиваються молоді вайи, влітку нові вайи практично не відростають. Кожна з них живе трохи більше року. Для підтримки сезонного ритму взимку філлітісу потрібно прохолодна температура (10 ° С). Він дуже чутливий до сухості повітря, особливо в період розгортаючи-ня вай. Головні симптоми недостатнього обприскування - недорозвинені і деформовані вайи.
Незважаючи на велику кількість вайи, точка ... Читати далі »
Переглядів: 1027 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (0)

Pellaea круглолиста (G. Forst.)

Ця уродженка Нової Зеландії вважає за краще не вологий, а сухе повітря, що спрощує догляд (не потрібні регулярні обприскування). Рослина невелика, близько 30 см заввишки, з неглибокою кореневою системою. Вайі темно-зелені, з очередно розташов ... Читати далі »

Переглядів: 1298 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (0)

Асплениум (костенец)
Asplenium L.
Батьківщина: космополіт

У великому роді асплениум налічується до 650 видів, дуже різноманітних за місцями проживання: від скельних тріщин і гілок дерев до лісу полога густого. Багато видів морозостійкі і можуть зимувати у відкритому грунті. Однак у кімнатній культурі поширені лише два тропічних уродженця: асплениум гнездной (А. Л. вогнище)-епіфіт з Південно-Східної Азії та асплениум цибуленосний (А. Г. bulbiferum Форст.), Мешкає в нижньому ярусі евкаліптових лісів Австралії та Нової Зеландії.
За зовнішнім виглядом ці дві рослини зовсім не схожі. Якщо у Асплениума гнездного цільна вайя з темною центральною жилкою, то у Асплениума луковиценосного вайя ... Читати далі »
Переглядів: 1088 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (0)

А. Непгу 
Батьківщина: Китай, Японія


Цей вид, як і мексиканські гірські пальми, також схожий на бамбук. Членисті стволики покриті сітчасто-волокнистими підставами листя. Листя віялові, невеликі, розсічені всього на 5-10 часткою з дрібно пільчатимі краєм.
Рапіс високий досягає висоти 3 м. Він досить витривалий для вирощування в домашніх умовах і мириться навіть з напівтемними приміщеннями. Взимку його можна утримувати в слабо опалювальних коридорах при 6-8 ° С або 10-12 ° С, а також при звичайній кімнатній температурі.
Догляд за рапісом мало відрізняється від догляду а іншими пальмами. Влітку його рясно і регулярно поливають, обприскують, обмивають листя не рідше одного разу на місяць. Взимку при низькій температурі листя не обприскують і не обмивають, але кому землі не доводять до пересушування.
Горщик для пересадки рапіса потрібен не глибокий, а скоріше широкий, як потрібно його поверхневою кореневою системою. ... Читати далі »
Переглядів: 1887 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (0)

Пошук

Реклама

Попередження
При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на www.flos.ucoz.ua обов'язково.

Архів записів

Народна медицина
Каталог лікарських рослин

Диетология
Диетология - применение лекарственных растений

Календар
«  Лютий 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28


Copyright MyCorp © 2024