Неділя
24.06.2018
19:11
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Кімнатні рослини
Головна Реєстрація Вхід
Блог »
Меню сайту

Реклама

Статистика

Форма входу

Авангард
Спорткомплекс Авангард Детско-юношеский учебно-спортивный комплекс профсоюзов г. Киева

Crassula L. 
Батьківщина: Південна Америка
Цвітіння: у кулиуре рідко 


Рід толстянок охоплює найрізноманітніші рослини. Серед них попадаються не тільки сукуленти, що мешкають у посушливих областях, а й водні рослини, які більше підходять для прикраси акваріума з рибками (наприклад, толстянка відверненими -. Recurva С). Крім квіток і плодів, які рідко кому вдається побачити, загальним у толстянок служить розташування листя на стеблі один проти одного, які часто кілька зростаються в основі. Причому кожна наступна пара листя розташована під кутом 90 ° до попередньої. Таке розташування листя називається навхрест-супротивні. Форму листя не можна вважати спільною рисою для всіх толстянок. В одних вони великі, довжиною 10 см, в інших - короткі, лускоподібний, всього 2-3 мм. Найпопулярніша з крассул - толстянка деревоподібна (С. arborescens (Mili.) WillcL). У неї овальні ... Читати далі »
Переглядів: 1466 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (1)

Батьківщина: Північне Марокко, Піренейський півострів 

У еоніумов багато садових форм: желтолістних, зі звичайною зеленим листям, бронзових, пурпурних і майже що чорних. Еоніум деревоподібний має стволики, які з часом оголюються, а розетка листя залишається лише у верхній частині. У хороших умовах цей чагарничок досягає 1 м у висоту. Для збереження декоративного образу, властивого молодим рослинам, еоніум деревоподібний регулярно черенкуют.(А. tabuliforme (Haw.) Уебб, та ін причалу.) Не встигає виіть скільки-небудь протяжний стволик - на другий рік культури ветет, після чого рослина повністю відмирає. Єдиний про підтримати цей вид - посів насіння. Ваше завдання - вчасно зі-ь і посіяти насіння. По поверхні суміші з листової й дернової і з піском (1:1:1) розсипте насіння дрібне, обприскайте з розпилю-і накрийте склом. При температурі близько 12 ° С насіння легко застають. еоніуми воліють світле і прохолодне місце (б-8 ° С).
... Читати далі »
Переглядів: 1184 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (0)

Платіцеріум
Батьківщина: тропічна Австралія

Той, хто хоч раз побачив оленячі роги, відразу ж стає поклони: ком папороті цього незвичайного. Спороносні вайи дійсний нагадують гіллясті роги лося чи оленя, а стерильні вайи, притиснуті до субстрату, створюють враження голови.
Розмноження спорами - досить довгий шлях, оскільки декор активним рослина стає тільки на 7-9 рік. Так що єдиний швидкий спосіб обзавестися цим розкішним папороттю - ірис ресті його в магазині.
Оленячі роги можуть прикрасити собою будь-яку колекцію епіфіт Оберніть коріння сфагнумом і прикріпіть до дерева або будь-який друг декоративної опори. Два рази на тиждень є необхідним рясний підлогу м'якою теплою водою. Воду наливають у щілину між субстратом і з рільнимі вайямі. Якщо в результаті недогляду пересушили земляний кому, слати його знову вологим можна тільки зануренням у воду. Підтримуйте високу вологість повітря. Надійніше вирощувати платіцефаліі в с ... Читати далі »
Переглядів: 1121 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (0)

Батьківщина: Середземномор'я 

Рослина здобуло популярність за цілісні вайи, досить рідкісні серед папоротей. Соруси у вигляді смуг розташовані паралельно один одному. На відміну від Асплениума підставу платівки вайи вушко-видне, серединна жилка світла. Розетка висотою 35 см. У дикому вигляді філлітіс росте в Криму та на Кавказі, де старі вайи витримують зниження температури і навіть заморозки. Кімнатні форми більш теплолюбні. Так, виведені філлітіси з кучерявим краєм.
У філлітіса яскраво виражена сезонність зростання. Починаючи з березня розвиваються молоді вайи, влітку нові вайи практично не відростають. Кожна з них живе трохи більше року. Для підтримки сезонного ритму взимку філлітісу потрібно прохолодна температура (10 ° С). Він дуже чутливий до сухості повітря, особливо в період розгортаючи-ня вай. Головні симптоми недостатнього обприскування - недорозвинені і деформовані вайи.
Незважаючи на велику кількість вайи, точка ... Читати далі »
Переглядів: 731 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (0)

Pellaea круглолиста (G. Forst.)

Ця уродженка Нової Зеландії вважає за краще не вологий, а сухе повітря, що спрощує догляд (не потрібні регулярні обприскування). Рослина невелика, близько 30 см заввишки, з неглибокою кореневою системою. Вайі темно-зелені, з очередно розташов ... Читати далі »

Переглядів: 936 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (0)

Асплениум (костенец)
Asplenium L.
Батьківщина: космополіт

У великому роді асплениум налічується до 650 видів, дуже різноманітних за місцями проживання: від скельних тріщин і гілок дерев до лісу полога густого. Багато видів морозостійкі і можуть зимувати у відкритому грунті. Однак у кімнатній культурі поширені лише два тропічних уродженця: асплениум гнездной (А. Л. вогнище)-епіфіт з Південно-Східної Азії та асплениум цибуленосний (А. Г. bulbiferum Форст.), Мешкає в нижньому ярусі евкаліптових лісів Австралії та Нової Зеландії.
За зовнішнім виглядом ці дві рослини зовсім не схожі. Якщо у Асплениума гнездного цільна вайя з темною центральною жилкою, то у Асплениума луковиценосного вайя ... Читати далі »
Переглядів: 795 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (0)

А. Непгу 
Батьківщина: Китай, Японія


Цей вид, як і мексиканські гірські пальми, також схожий на бамбук. Членисті стволики покриті сітчасто-волокнистими підставами листя. Листя віялові, невеликі, розсічені всього на 5-10 часткою з дрібно пільчатимі краєм.
Рапіс високий досягає висоти 3 м. Він досить витривалий для вирощування в домашніх умовах і мириться навіть з напівтемними приміщеннями. Взимку його можна утримувати в слабо опалювальних коридорах при 6-8 ° С або 10-12 ° С, а також при звичайній кімнатній температурі.
Догляд за рапісом мало відрізняється від догляду а іншими пальмами. Влітку його рясно і регулярно поливають, обприскують, обмивають листя не рідше одного разу на місяць. Взимку при низькій температурі листя не обприскують і не обмивають, але кому землі не доводять до пересушування.
Горщик для пересадки рапіса потрібен не глибокий, а скоріше широкий, як потрібно його поверхневою кореневою системою. ... Читати далі »
Переглядів: 1486 | Додав: florist | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (2)

Chamaerops humilis L.
Батьківщина: Західне Середземномор'я (Піренейський півострів і Північна Африка)


У європейської віялової пальми лист озброєний численними грубими шипами. Але це не заважало готувати з недорозвинених листя цієї пальми вишуканий салат (а втрата верхівки, як ви пам'ятайте, згубна для пальм). Пальма майже зникла, але тепер її почали інтенсивно культивувати як декоративну рослину. 
Хамеропс невимогливий до умов, легко переносить сухість повітря і брак світла. Однак влітку йому краще надати більше світла, переносячи його на балкон або в сад. На зиму цей субтропічний вид краще помістити в прохолодне місце (6-8 ° С), проте він може пристосуватися і до більш високій температурі (14 - 16 ° С).
Земляна суміш для молодих Хамеропс складається з дернової землі, компосту, перегнійної землі і піску в рівних пропорціях. З віком вміст піску в суміш ... Читати далі »
Переглядів: 799 | Додав: florist | Дата: 29.01.2011 | Коментарі (0)

Phoenix L. 
Батьківщина: Тропічна
і субтропічна Африка,
Аравія, Індія


Як і кокос, багато пробують виростити фінікову пальму з кісточок. Для пророщування придатні тільки свіжі плоди, оскільки після зберігання
сходи бувають дуже недружні, поодинокими, а їх поява може затягнутися на цілий рік. Так що доводиться випробувати кілька різних партій фініків. Необхідна умова проростання - висока температура (близько 20-25 ° С).
Багато любителів скаржаться, що після пересадки сіянці фініковий пальми гинуть. Це пов'язано найчастіше з пошкодженням глав-південно кореня. Другою причиною може бути осіння пересадка. Рекомендується також попередньо вистригти ножицями все більше дрібні проростки, а найбільший сіянець пересадити в горщик більшої величини.
Фінікова пальма росте в кімнатах повільно і лише через 5-7 років набуває декоративний вигляд. Тому рекомендуємо вирощувати інші види фініків, які хоча і не їсті ... Читати далі »
Переглядів: 1584 | Додав: florist | Дата: 29.01.2011 | Коментарі (0)

Cocos nucífera L. 
Батьківщина: прибережні райони тропіків Старого Світу


Пророщені кокосові горіхи продають швидше заради забави, ніж з прагнення надовго прикрасити інтер'єр. Цей 25-метровий гігант розвивається настільки швидко, що навіть при всьому старанні важко зберегти його в кімнаті більше двох років.
Відомо, що кокос дає кокосове молоко, кондитерську стружку, олію та інші продукти. Доросла рослина настільки красиво, що його часто використовують в рекламі. Крім того, від цієї пальми незмінно віє екзотикою коралових атолів та рифів тропічних узбереж. Всі ці обставини доставляють власникам більшу радість. Зовні плід кокоса покритий волокнистим шаром, який іноді використовують для плетіння канатів. Зазвичай перед продажем його зчищають. Далі йде тверда шкаралупа. Вона теж знаходить застосування у місцевого населення як посуд або матеріал для інших виробів. У шкаралупі є три отвори для проростання, але діє тільки ... Читати далі »
Переглядів: 970 | Додав: florist | Дата: 29.01.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 »
Пошук

Реклама

Попередження
При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на www.flos.ucoz.ua обов'язково.

Архів записів

Народна медицина
Каталог лікарських рослин

Диетология
Диетология - применение лекарственных растений

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930


Copyright MyCorp © 2018