Неділя
24.06.2018
19:12
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Кімнатні рослини
Головна Реєстрація Вхід
Блог »
Меню сайту

Реклама

Статистика

Форма входу

Авангард
Спорткомплекс Авангард Детско-юношеский учебно-спортивный комплекс профсоюзов г. Киева

Howea Becc.

Батьківщина: о. Лорд-Хау (Океанія) 


У природі ховеі досягають висоти 10-12 м. Окремі перисті листки з великими нерівномірними бічними листочками виростають до 2,5-5 м в довжину. Вигнуті листя належать ховее Бельмора, а прямі - ховее Форстера.
Обидва види легко пристосовуються до умов кімнат: добре переносять сухе повітря і вважають за краще яскраве сонячне світло південного вікна, хоча можуть зростати і на північно-західному. Влітку може знадобитися легке затінення, для чого відгородите пальму від полуденного сонця тюлевою фіранкою. Поливайте рясно, 2 рази на тиждень м'якою і теплою водою. Не забувайте про обприскуваннях.
Взимку ці пальми виносять температурні коливання від 12 до 20 ° С, хоча тепле зміст для них краще. Обприскування не проводите, а полив скоротите настільки, щоб земляний кому між поливами не пересихав.
... Читати далі »
Переглядів: 774 | Додав: florist | Дата: 29.01.2011 | Коментарі (0)

Chamaedorea Willd. 
Батьківщина: від Мексики до Перу і Бразилії
Цвітіння: у травні

У цих пальм тонкі стебла схожі на стебла бамбука, по землі повзе горизонтальний пагін, який дає численні вертикальні стебла.
Зарості хамедореи досягають 1,5-2 м у висоту. Форма листя залежить від виду. Так, у хамедореи витонченої (Ch. elegans Mart.) Листя дугасто похилені, світло-зелені. У хамедореи Зейфріца (Ch. seifrizii Burret) черешки більш рівні, листя темно-зелені, а листочки вже. У прода ¬ ж бувають і інші види хамедореи.
Хамедореи ще називають гірськими пальмами. Вони невибагливі до світла, і їх можна з успіхом вирощувати навіть на північному вікні. Влітку не допускайте прямих полуденних променів сонця.
У період активного росту хамедорея потрібні рясний полив і щоденні обприскування. Кожен день провітрюйте кімнату, в якій стоять гірські пальми, і раз на 2 тижні м'якою губкою обмивайте листя. Взимку полив можна скороти ... Читати далі »
Переглядів: 1506 | Додав: florist | Дата: 29.01.2011 | Коментарі (0)

Coelogyne Lindl. 
Батьківщина: Китай, Гімалаї, Філіппіни, Індокитай
Цвітіння: залежно від видуУ цієї епіфітний орхідеї квітки частіше ніжних зеленуватих, кремових і жовтих тонів з пурпуровими плямами і відносно довгої зігнутою трубкою. Але є види і з чисто-білим, іскристим квіткою і дивним ароматом.
Целогіна потребують тепла постійно. Мінімальна нічна тем ¬ пература в період зростання повинна бути не нижче 15 ° С. Є види, у яких немає вираженого періоду спокою, - це целогіна Массанжа, целогіна прекрасна, целогіна пандуровідная. В інших видів - целогіна гребінцевої, целогіна бородатої - є короткий зимовий спокій, коли температуру можна знизити до 7 - 10 ° С. (Це легко забезпечити, відгородивши вікно з рослиною від теплого повітря кімнати екраном з поліетилену або просто щільної фіранкою.) Полив у період спокою скоротіть.
У порівнянні з іншими орхідеями целогіна більш вимогливі до елементів живлення. Том ... Читати далі »
Переглядів: 66043 | Додав: florist | Дата: 29.01.2011 | Коментарі (227)

Phalenopsis Blume
Батьківщина: Гімалаї, Індокитай, Індонезія, Австралія 
Цвітіння: круглий рік


Голландському ботаніку Блюме, вперше який побачив цю рослину Індонезії, здалося, що на тонких гілках сидять екзотичні бочки. «Подібний метелику» - саме так звучить у перекладі з грецької го назву «фаленопсис». Квітки у них різних відтінків рожевого та фіолетового, а можуть бути і чисто-білими. Нижня губа зазвичай більш насиченого кольору і вигадливої форми - з двома виступаючим лопатями в основі і роздвоєна на верхівці.
Фаленопсис - самі невибагливі з орхідей. До того ж їх можна змусити цвісти в будь-який час року. У сприятливих умовах він охоче цвітуть два, а то й три рази на рік. Величезні округлі в контурі квітки, зібрані в довгі колоски, знайомі кожному по зрізання яка часто надходить у продаж.
У фаленопсис немає вираженого періоду спокою, тому круглі рік вони потребують приблизно однакових умовах. Температура ... Читати далі »
Переглядів: 1738 | Додав: florist | Дата: 29.01.2011 | Коментарі (3)

Батьківщина: тропічна Азія 
Цвітіння: залежно від виду


Оскільки окремий квітка зберігає декоративність до трьох метрів, рослини регулярно цвітуть і нескладні у догляді, гібридний бачок, або пафіопеділюм, - одна з улюблених орхідей для порода квітка, як правило, один, але дуже великий. Нижня губа з одного пелюстки дійсно нагадує за формою черевик. Два верхніх пестка никнуть вниз, а верхній чашолистки залишається над ними. Квітка блискучий, немов виліплений з воску. Часто по краях утворюються витончені складки. Гамма кольорів і малюнки найрізноманітніші: пурпурові, густо-лілові, жовтуваті, білі плями та прожилки гармонійно поєднуються один з одним. Недарма у ботаніків пафіопеділюм викликали асоціацію з богинею краси - Венерою.
На листі багатьох черевичків є мармуровий малюнок, який надає рослині ще більшу привабливість. Втім, ряболисті форми потребують більшої затіненні, ніж однотонні.
Пафіопеділум не ви ... Читати далі »
Переглядів: 1290 | Додав: florist | Дата: 16.01.2011 | Коментарі (0)

Euphorbia pulcherrima Klotz. 
Батьківщина: тропічна Мексика
Цвітіння: з листопада по березень


Молочай прекрасний (пуансеттія) родом з тропічної Америки. Через те що він зацвітає зазвичай напередодні Різдва, його називають ще різдвяної, або віфлеємської, зіркою.
Оригінальність і ефектність рослині надають не квітки, а яскраві великі приквітки, найчастіше червоні. Існують форми, у яких вони білого, рожевого, абрикосового кольору, є навіть двоколірні. Багато любителів кімнатного квітникарства через незнання після закінчення цвітіння викидають рослини. Але ж при правильному догляд дотриманні необхідного режиму воно і на наступний рік може цвісти.
Після того як пуансеттія відцвіте, їй необхідний спокій вдався ність протягом двох місяців. Полив при цьому значно скорочують, не даючи грунту остаточно пересихати. Містять в прохолоді приміщенні при температурі 12 - 14 ° С.
Навесні рослина сильно обрізают ... Читати далі »
Переглядів: 1702 | Додав: florist | Дата: 16.01.2011 | Коментарі (4)

Codiaeumjuss. 
Батьківщина: Південно-Східна Азія, острови Тихого океану
Цвітіння: в культурі вкрай рідко


Кодіеум (стара назва «кротон») - виходець з тропічних джунглів Південно-Східної Азії - являє собою вічнозелений чагарник. У дуже сприятливих умовах він виросте висотою до 3-4 м, що можливо тільки в опалювальних оранжереях. У кімнатних умовах розміри рослини значно менше (близько 50-70 см).
Прикраса кодіеум - унікальні за різноманітністю забарвлення і малюнка листя.
В даний час виведено велику кількість гібридів, вихідним видом для схрещування були кодіеум строкатий (С. variegatum Blume var. Pictum Müll Arg.). Рослині притаманне широке розмаїття форм листових пластинок: лінійні, ланцетні, овальні, лопатеві, гітровідние. Краї листя бувають спірально скручені, хвилясті рівні, з перетяжками. А вже про розмаїтті барв і говорити не доводиться. Гамма дуже широка - всі відтінки жовтого і зеленого, помаранчево ... Читати далі »
Переглядів: 1916 | Додав: florist | Дата: 15.01.2011 | Коментарі (1)

Acalypha L.
Батьківщина: тропіки і субтропіки 
Цвітіння: круглий рік

Одне з найпоширеніших рослин цього роду - акалифа щетинисто-волосиста (A. hispida Burm. F.), або як її ще називають - Лисий хвіст. Назва не випадкова. Її яскраві малиново-червоні хто сходить дають схожі на сережки суцвіття, що досягають 50 см у довжину, ш поминають пухнастий лисячий хвіст. Форма alba прикрашена великою білими суцвіттями.
Поряд з акалифа щетинисто-волосистої зустрічаються й інші, наприклад акалифа Уїлкса (A. wilksiana Muell. Arg.) З оригінально забарвленням листя: за загальним бронзово-зеленуватому фону хаотично розташовані мідно-червоні плями. Суцвіття дрібні, довжиною 5-10 см. Виведено велика кількість гібридів і сортів з різно найрізноманітнішими за колірною гамою і малюнку листям. Є форми, які можна використовувати як ампельні рослини.
Звертаємо вашу увагу на те, що акалифа отруйна. Будьте акуратні, проводячи будь-які ді ... Читати далі »
Переглядів: 843 | Додав: florist | Дата: 15.01.2011 | Коментарі (2)

Calathea G. EMey. 
Батьківщина: Центральна і Південна Америка

У калатеї частіше зустрічаються виключно підземні пагони,
ЛИШЕ пагони, які мають квітки, виносяться більш-менш високо не
землею. Найефектніші калатеї мають лише по одному повністю розвиненому листу в розетці (їх підстави оточені кількома чешу видними «пробивним» листям).
У першу чергу, це калатея Мако (С. makoyanaE. Morr.). Її овальні листя, прозорі на просвіт, трохи схожі на пергамені папір з витонченим малюнком з еліптичних плям різної вів
чини і хитромудро сплетеного про намента-жилок. Зверху листки з ребристі з темно-зеленими пя нами і краями. Знизу вони інтесивніше-пурпурні. Черешок і чи товая «подушка» лілові й опушені. Ця калатея найбільш декоративна.
Одиночний лист несе і коріння речі калатеї чудово (С. insignis Bull, поп Peters.). Відмінностей від калатеї Мако дуже багато більш вузькі і довгі листи (24-27 см х 5 см), хвилястий кр ... Читати далі »
Переглядів: 1278 | Додав: florist | Дата: 15.01.2011 | Коментарі (0)

Vlaranta 
Батьківщина: Бразилія


Рослина отримало назву на честь венеціанського медика Бартоломео Маранта, який жив у XVIII ст. За останнє десятиліття маранта завоювала велику популярність, незважаючи на те що є досить вередливою рослиною. 
У продажу зазвичай зустрічаються численні форми і сорти маранти беложілковой (М. leuconeuraE. Morr.). Для неї характерні вилягаючі пагони з розставленими листками, хоча в молодому стані кореневище формує розетки. Ще вона утворює бульби, які можна виявити лише при пересадки.
У культурної форми М. leuconeura var. erythroneura Bunting листя зверху з жовтою зоною навколо центральної жилки, а з нижньої сторони пурпурні. Додамо, що самі жилки яскраво-червоні, за що ця форма і по ¬ лучила свою назву. Іноді її називають маранта триколірної (М. tricol ... Читати далі »
Переглядів: 1538 | Додав: florist | Дата: 15.01.2011 | Коментарі (1)

« 1 2 3 4 5 6 »
Пошук

Реклама

Попередження
При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на www.flos.ucoz.ua обов'язково.

Архів записів

Народна медицина
Каталог лікарських рослин

Диетология
Диетология - применение лекарственных растений

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930


Copyright MyCorp © 2018