Середа
25.04.2018
17:39
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Кімнатні рослини
Головна Реєстрація Вхід
Блог »
Меню сайту

Реклама

Статистика

Форма входу

Авангард
Спорткомплекс Авангард Детско-юношеский учебно-спортивный комплекс профсоюзов г. Киева

Батьківщина: Капська провінція ПАР 
Цвітіння: липень - серпень

Це незвичайне рослина мешкає на кам'янистих сухих схилах гір Південної Африки. На висоті 1300 м взимку трапляються заморозки, тому агапантус пристосований до короткочасних знижень температури. Це дозволяє садівникам європейських країн вирощувати його під легким зимовим укриттям. Для нас же агапантус африканський - виключно кімнатна рослина. Він стійкий до зимових протягам і не потребує обприскуванні листя.
В основному в магазинах продають сорти агапантус африканського блакитні з ліловим відтінком квітки більш звичні, а біло квіткова форма (albus) вважається більш рідкісною. Є і різновид із смугастим: листям - variegatus. У квітці формується невелика посадочний майданчик для комах-запилювачів. Пелюстки зростаються, способу трубку. У суцвітті-парасольці налічується до 40 квіток, які відкриваються не одночасно. Сам цветонос має метрову довжину й підні ... Читати далі »
Переглядів: 742 | Додав: florist | Дата: 15.01.2011 | Коментарі (0)

Ledebouria socialis (Вак.) Jessop (syn. Scilla violacea Hutch.) 
Батьківщина: Південна Африка
Цвітіння: березень - квітень


Назва «ледебурит» дано на честь видатного дослідника Сибіру А. ледебурит. Громадської ж її називають через характерною особливості росту цього присадкуватого цибулинного рослини. Дітки утворюються настільки рясно, що горщик досить швидко заселяється цибулинами. 
На відміну від багатьох цибулинних у ледебурит трохи витягнуті міжвузля і досить довгоживучий стебло, який з часом утворює тонке кореневище з численними цибулинами на ньому.
Перш за все ледебурит цінується як декоративно-листяна рослина. Листя широкі, овальні, на дуже коротких черешках. Знизу вони інтенсивно фіолетові, а зверху прикрашені поперечними темно-зеленими плямами на сріблястому тлі. Рос ... Читати далі »
Переглядів: 851 | Додав: florist | Дата: 15.01.2011 | Коментарі (2)

Tradescantia 
Батьківщина: Південна Америка, Центральна Америка
Цвітіння: квітень - серпень


Традесканції, найбільш часто зустрічаються в кімнатній культурі, досить близькі один до одного, і навіть ботаніки розрізняють їх з працею. Справа полегшується тим, що створено численні строкаті сорти, у яких напевно відома батьківська форма. 
Так, у традесканції біло квітковий (Т. albiflora Kunth) частіше можна зустріти форму albovittata, що в перекладі означає «білополоса». Листя цієї форми поцятковані численними тонкими білими полиску на світло-зеленому тлі. Регулярності в розташуванні смуг немає. Форма laekensis дуже схожа на попередню, але відрізняється тим, що смуги не білі, а рожеві. У форми tricolor (триколірна) в центрі листа рожеві смуги, тоді як бічні - білі. Якщо на листі ... Читати далі »
Переглядів: 1331 | Додав: florist | Дата: 15.01.2011 | Коментарі (0)

Streptocarpus Lindl. 
Батьківщина: тропічна Африка
Цвітіння: навесні і влітку

У перекладі з грецької «стрептос» означає «закручений», а «кар-пос» - «плід». Коли достигають плоди, вони починають гвинтоподібний закручуватися, що і послужило приводом так назвати цю рослину.
Стрептокарпус - трав'яниста рясно квітуче кімнатна рослина. Подовжено-ланцетні м'які зморшкуваті листя зібране в розетку. Існують види стрептокарпусів, у яких виростає тільки один лист дуже великих розмірів. Після цвітіння ці рослини гинуть.
Поодинокі квітки, розташовані на довгих квітконосах, дуже різноманітні за забарвленням.
Рослина теплолюбива. Влітку температура повітря повинна бути близько 25 ° С, а взимку 13-15 ° С. Йому потрібне хороше освітлення, але від прямих сонячних променів краще притіняти. Поливають помірно, але регулярно круглий рік, краще з піддону або в край горщика, так щоб під ¬ да не потрапляла в середину розетки. Во ... Читати далі »
Переглядів: 1040 | Додав: florist | Дата: 15.01.2011 | Коментарі (0)

Sinningia speciosa (Lodd.) Hiern 
Батьківщина: Бразилія
Цвітіння: весна - літо


У першій половині XIX ст. з Бразилії до Європи потрапило дуже красиве трав'яниста рослина з оригінальними дзвінковим квітками - синнінгія (Sinningia Nees), названа так на честь німецького садівника В. синнінгія, який жив у минулому столітті.
У результаті тривалої і копіткої селекційної роботи було виведено кілька десятків гібридів і сортів, які в значній мірі перевершували вихідний вид цієї рослини. У кілька разів збільшився розмір квіток, розширилася палітра їх забарвлення.
Глоксинія - одна з найефектніших квітучих кімнатних культур. Ботанічна назва роду глоксинія отримала з-за форми квітки, так як «Glocke» у перекладі з німецької означає «дзвіночок». Великі (до 10-12 см) розкішні квітки (грамофони) підкорюють широтою колірної гами: рожеві, червоні, фіолетові з різноманіттям півтонів і відтінків. Найчастіше пелюстки забарвлен ... Читати далі »
Переглядів: 1276 | Додав: florist | Дата: 15.01.2011 | Коментарі (0)

SaintJHiulia ionantha Н. Wendl 
Батьківщина: Африка 
Цвітіння: майже цілий рік

Надзвичайно популярний кімнатна рослина. Це мініатюрний ніжне створіння природи підкорює рясним тривалим (з невеликими перервами майже протягом усього року) цвітінням. Дуже широка колірна гама: від білосніжних, всі відтінки рожевого до темно-малинового, від блакитного до темно-синього та фіолетового. Різноманітна форма квіток і ступінь махровості. Листя також мають різні форми і забарвлення (від світло-до темно-зеленого кольору).
Більше ста років тому ця рослина було виявлено ботаніком Сент-Поль Іллер в узумбарських горах Африки. В даний час в результаті селекційної роботи створено величезну різноманітність гібридів і сортів. Зараз робота ведеться над тим, щоб рослини ще мали і приємний аромат.
Сентполія, або узумбарская фіалка, являє собою невелике вічнозелене трав'яниста рослина з укороченим стеблом, від якого розеткою відходять численні опушен ... Читати далі »
Переглядів: 3420 | Додав: florist | Дата: 15.01.2011 | Коментарі (1)

Columnea L. 
Батьківщина: Центральна і Південна Америка 
Цвітіння: з кінця літа до початку весни

Колумнея - декоративне вічнозелене квітуча рослина зі звисаючими або повзучими (довжиною до 1 м і більше) пагонами, покритими еліптичними супротивним листям темно-зеленого кольору. Яскраві трубчасті квітки розташовані в пазухах листя.
Рід колумнеї включає 125 видів багаторічних напівчагарників - епіфітів, що ростуть у вологих тропічних лісах Нового Світу.
У кімнатній культурі використовується тільки невелика кількість видів, а також їх гібриди. У гібридів, як правило, більш великі квіти з різноманітним фарбуванням: червоної, помаранчевої та жовтої. Самі популярні з них: Колумнея славна (С. gloriosaSprag.), С. banksii, С. hirta, гібрид Ставангер («Stawanger») і С. microphylla Klotz, et Hanst ex Orst. Як і будь-яке ампельну рослина, колумнеї підвішують в кашпо або кошиках так, щоб її довгі спадаючі пагони могли вільно зв ... Читати далі »
Переглядів: 790 | Додав: florist | Дата: 13.01.2011 | Коментарі (0)

Vriesia Lindl
Батьківщина: Бразилія 
Цвітіння: в залежності від виду


Побачивши в магазині яскраво-червоні, як би воскові суцвіття, підняті над розеткою трохи відігнутих розеткових листя, ви неодмінно зупиніться помилуватися нею. Іноді листя теж розписані червоними смугами або темно-зеленим мармуровим малюнком. На жаль, після цвітіння і плодоношення з цією чарівною розеткою рослині доводиться розлучитися: вона відімре разом із суцвіттям. У хороших умовах вриезия встигає відтворити дочірні розетки, якими  ... Читати далі »
Переглядів: 876 | Додав: florist | Дата: 10.01.2011 | Коментарі (1)

Anthurium Schott
Батьківщина: тропіки Центральної і Південної Америки
Цвітіння: залежно від виду навесні або круглий рік
 

Антуріум - дуже красиве вічнозелене підлозі епіфітное рослина. Вишукані та оригінальні за формою і забарвленням суцвіття надають екзотичний вид рослині, яке не випадково отримало назву «квітка фламінго». Суцвіття представляють собою початок, оточений покривалом різного забарвлення (іноді крапчато). Листя великі, серцеподібні або подовжені, широко ланцетні, темно-зелені, шкірясті.
Рослина досить примхливе, його важко вирощувати в домашніх умовах, багато видів призначені тільки для опалювальних оранжерей.
Самий підходящий і найбільш пристосований до кімнатних умов - антуріум Шерцера (А. scherzerianumSchott.). Цвіте, як правило, навесні: початок звичайно ясно-помаранчевий (до червоного), закручений у вигляді спіралі, що нагадує хвостик. Недарма назва роду ... Читати далі »
Переглядів: 1157 | Додав: florist | Дата: 10.01.2011 | Коментарі (0)

Alocasia G. Don
Батьківщина: тропічні райони Азії 
Цвітіння: в культурі рідко


Алоказія - досить рідкісна рослина. Але останнім часом вона знову стає популярною. Про неї можна сказати, що «нове - це добре забуте старе». Ще наприкінці минулого століття 13 видів цієї екзотичної рослини описав директор Санкт-Петербурзького ботанічного саду Е. Регель в книзі «Утримання та виховання рослин в кімнаті».
Алоказія - декоративне вічнозелене тропічна рослина з дуже великими (30-40 см, а іноді і до 50 см в довжину) овально-стрілоподібним листям на довгих соковитих черешках. Велику декоративність надають листю товсті прожилки, видатні з обох сторін листової пластинки. Листя забезпечені гідатодамі, через які в сиру погоду виділяються крапельки води.
Найбільш ори ... Читати далі »
Переглядів: 1244 | Додав: florist | Дата: 10.01.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 »
Пошук

Реклама

Попередження
При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на www.flos.ucoz.ua обов'язково.

Архів записів

Народна медицина
Каталог лікарських рослин

Диетология
Диетология - применение лекарственных растений

Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30


Copyright MyCorp © 2018