Середа
25.04.2018
17:39
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Кімнатні рослини
Головна Реєстрація Вхід
Блог »
Меню сайту

Реклама

Статистика

Форма входу

Авангард
Спорткомплекс Авангард Детско-юношеский учебно-спортивный комплекс профсоюзов г. Киева

Phyllodendron Schott 
Батьківщина: тропіки Америки 
Цвітіння: в культурі рідко

З кожним роком рослини, що відносяться до роду філлодендронов, стають дедалі популярнішими. Ці дивовижні зелені ліани чудово доповнюють інтер'єр як квартир, так і службових приміщень. Дивно різноманітні за формою і розміром листя додає «тропічним прибульцям» неповторний екзотичний колорит, нагадує непрохідні ліси Південної Америки. 
Філлодендрони дуже легко відрізняються від інших ароїдних по характерному чергуванню листя. Кожен черешкова лист народжується всередині лусковидною аркуша. У деяких видів лускоподібний листя швидко опадають і видно лише на верхівці пагона, але у багатьох вони довго зберігаються, правильно чергуючись з черешковими зеленим листям.
Існує велика різноманітність цих рослин, які ростуть в кімнатній культурі. Є види, що мають невеликі розміри і розміщуються в будь-якій квартирі, і є гіганти, місце якими можна знайти ... Читати далі »
Переглядів: 663 | Додав: florist | Дата: 09.01.2011 | Коментарі (0)

Monstern
Батьківщина: тропічні ліси Південної та Центральної Америки 
Цвітіння: в культурі рідко
 
Монстера - одна з прекрасних ліан, які ростуть в кімнатній культурі. У сприятливих умовах, особливо в зимових садах, досягає 3-5 м у висоту. Листя темно-зелені, великі, до 0,5 м в діаметрі У молодих рослин - цілісні, серцеподібної форми, з часом з змінюються і стають перістолістнимі і продірявленими. На кінцях бічних жилок листя монстери розташовані спеціальних органи - гідатоди, через які при підвищеній вологості повітря виділяються краплі води, що створює враження, ніби рослина пл; чет. З вузлів основного стебла виростають спускаються вниз товсті шнуровідние повітряні корені, які не слід видаляти. Їх направляють до горщика і потім укорінюють. Завдяки їм рослина отримує додаткову вологу і харчування, одночасно вони служать дл ... Читати далі »
Переглядів: 1840 | Додав: florist | Дата: 08.01.2011 | Коментарі (2)

Caladium
Батьківщина: тропічні рацони Бразилії
Цвітіння: в культурі дуже рідко

У перекладі з місцевої мови тубільців Саlаdium означає «растенщ з їстівними корінням». 
До того як були виведені гібриди, це рослина можна було вирощувати тільки в ботанічних садах і в спеціальних тропічних теплицях. Воно було дуже вимогливо до умов існування і не могло рости в звичайних кімнатах. Але після того як були отримані гібриди кал; діума (хоча вони теж примхливі і вимагають ретельного і кропотлівог догляду), з'явилася можливість вирощувати їх в домашніх умовах.
Гібриди тропічного каладіуму - трав'янисті рослини з великими (10-12 см в діаметрі) шишкоподібним бульбами. Дивно кр сиві і різном ... Читати далі »
Переглядів: 844 | Додав: florist | Дата: 08.01.2011 | Коментарі (0)

fatsia japonica Decne.et Planch.
Батьківщина: Японія 
Цвітіння: в культурі рідко

Фатсия японська - швидкоростуча деревце, в кімнатних умовах досягає висоти 1,5 м. Дуже декоративні 5-7-лопатеві шкірясті блискучі пилчасті яскраво-зелене листя від 20 до 30 см в діаметрі. Квітки непоказні, дрібні, білуваті, зібрані в мітелку. Дуже ефектно виглядають ряболисті форми. Молоде листя спочатку цілісні і тільки з часом набувають характерну лопатеву форму. У молодому віці листки і пагони покриті м'якими рудувато-коричневими волосками. На початку XX ст. був отриманий гібрид в результаті схрещування двох рослин: фатсії і плюща звичайного - фатсхедера Літца який завоював велику популярність і широке поширення.
Те й інше рослина дуже невибагливі. Люблять світле місце, але не сонячне, легко переносять затінення (ряболисті необхідно більше світла; рослини з однотонними зеленим листям більш теневиносліви). Влітку їх добре виносити на б ... Читати далі »
Переглядів: 1126 | Додав: florist | Дата: 08.01.2011 | Коментарі (0)

Dizigotheca elegantissima Vig. at Guill 
Родина: Нова Каледонія Цвітіння: в культурі рідко

Дизиготека витончена створює пишний візерунок з найтонших, злегка зазубрених листочків. Коричневий колір молодого листя і темно-зелений більш дорослих дозволяє їй ефектно виділятися на світлому фоні. Кущ рясно розгалужений і становить у висоту 1,8 м. Дизиготека потрібно яскравий, розсіяне світло, висока вологість повітря і вологий кому землі. Небажані перепади температури, протяги, перезволоження, а при легкому підсушуванні кома Дизиготека скидає листя. Мінімальна зимова температура, яку переносить це теплолюбива рослина, 16 ° С.
Пересаджувати її слід кожні два роки навесні у суміш із дернової, листової землі і піску (2:1:2). Розмножувати Дизиготека важко, живці укорінюються погано. Це слушна нагода для використання регуляторів росту та нижнього підігріву. Кращим строком живцювання вважається весна. Спробуйте укоренити також повітря ... Читати далі »
Переглядів: 749 | Додав: florist | Дата: 08.01.2011 | Коментарі (0)

Clivia miniata Regel
Батьківщина: ПАР
Цвітіння: лютий - березень

Природа Капської провінції подарувала любителям кімнатних рослин ще одне прекрасна рослина. Кливия - невеликий рід, утримуючись всього три види. З них найбільш поширена клівія кіноварна (С. miniata). Перш за вона була дуже популярна, але тепер її сильно потіснили інші імпортовані з Голландії рослини. Однак що може зрівнятися за красою з яскравими життєрадісними помаранчевими суцвіттями, що відтіняють блискучою темно-зеленим листям? До того ж кливии починають цвісти в лютому, коли гостро відчувається потреба в соковитих фарбах весни і літа.
В даний час виведені різні сорти кливии від світло-червоного до темно-червоного з усією гамою теплих помаранчевих і жовтих тонів.
Придбати кливию можна тільки у квітникарів-аматорів або у ві ... Читати далі »
Переглядів: 1010 | Додав: florist | Дата: 04.01.2011 | Коментарі (0)

Haemanthus
Батьківщина: Південна Африка
Цвітіння: В залежності від типу

Рослина привабливо не своїми квітками, хоча і в них є своя чарівність, а широкими, м'ясистими листям. Протягніть до рослини руку - і ви відчуєте ніжний дотик шорстких війок, якими усіяні краю аркуша. Та й самі листя на кінцях закруглені, різко відігнуті назовні. Чим не зелені мови? Квітки дрібні, але дуже численні, ошатний вигляд їм надають тичинки, видатні над суцвіттям і увінчані яскраво-жовтими «крапельками» пиляків. Пелюстки бувають білими (гемантус біло-квітковий - М. albiflos] 2LCC [.) Або червоними (гемантус яскраво-червоний - Н. coccineus L.). Мабуть, саме завдяки червоним квіткам деяких видів рід гемантус отримав свою назву. У перекладі з грецької це означає «криваво-червона квітка».
Суцвіття обгорнуте білими, червоними а ... Читати далі »
Переглядів: 1102 | Додав: florist | Дата: 04.01.2011 | Коментарі (0)

Hymenocallis (Incl. Ismene)
Батьківщина: тропічна і субтропічна Америка
Цвітіння: березень - травень або червень - вересень (в залежності від виду)

Якщо спробувати перекласти цю назву з грецької, то вийде «гімн краси, пісня краси», що свідчить про поетичні схильностях ботаніків, які описали цю рослину вперше. Мабуть, вони були буквально зачаровані оригінальністю і досконалістю квіток гіменокаліс. Гіменокаліс - близький родич еухаріс. У природі налічується близько 50 видів цієї чудової рослини, розповсюджених від південних штатів США до Болівії і Перу. Квітка гіменокаліс дуже схожий на нарцис, оскільки тичинки також утворюють «корону». Пелюстки гіменокаліс тонше і витончено зігнуті, а «корона», напроти, набагато ширше, ніж у еухаріс. Відрізнити ж цих родичів нескладно: ... Читати далі »

Переглядів: 1666 | Додав: florist | Дата: 04.01.2011 | Коментарі (0)

Hippeastrum X hybrida hort.
Батьківщина: гірські райони Мексики, Центральної та Південної Америки Цвітіння: основне - в лютому - квітні, повторне - у серпні - вересні (терміни цвітіння легко зміщуються)

Мабуть, гиппеаструм - саме поширене і відоме ня з сімейства амарилісових. У квітковому магазині вам перед як окремі цибулини, так і комплект з горщика, грунту і вже тане рослини. Часто з усе ще безлистої верхівки yen з'явитися одне-два, а то й три суцвіття. Барвисті рекламні графії гіппеаструмів дадуть вам деяке уявлення про мн разіі сучасних сортів. Всі вони отримані схрещуванням мно лених диких гіппеаструмів найрізноманітніших кольорів: рожевих, червоних, карміновим, помаранчевих і навіть жовтих.
У продаж гиппеаструм часто надходить під неправильним н ем «амарилліс». Цей амарилліс - виходець з Аф ... Читати далі »
Переглядів: 1388 | Додав: florist | Дата: 04.01.2011 | Коментарі (0)

Fittonia Coem.
Батьківщина: Південна Америка Цвітіння: у червні - листопаді

Фиттония - низькоросла багаторічна трав'яниста рослина з дуже симпатичними листочками, які покриті сіточкою світлих (у де-яких видів рожево-червоних) прожилок.
Квітки непоказні, дрібні, зібрані в колосовидні суцвіття.
Раніше фітонії в основному використовували як грунтопокривна рослина в зимових садах та оранжереях. А в кімнатних умовах вона часто гинула, так як їй була потрібна постійно висока температура повітря і дуже висока вологість повітря. Зараз в культурі виведені сміття та, що ... Читати далі »

Переглядів: 747 | Додав: florist | Дата: 04.01.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 »
Пошук

Реклама

Попередження
При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на www.flos.ucoz.ua обов'язково.

Архів записів

Народна медицина
Каталог лікарських рослин

Диетология
Диетология - применение лекарственных растений

Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30


Copyright MyCorp © 2018