Вівторок
26.11.2024
17:40
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Кімнатні рослини
Головна Реєстрація Вхід
Блог »
Меню сайту

Реклама

Статистика

Форма входу

Авангард
Спорткомплекс Авангард Детско-юношеский учебно-спортивный комплекс профсоюзов г. Киева

Головна » 2011 » Січень » 16 » Молочай прекрасний (пуансеттія)
19:46
Молочай прекрасний (пуансеттія)
Euphorbia pulcherrima Klotz. 
Батьківщина: тропічна Мексика
Цвітіння: з листопада по березень


Молочай прекрасний (пуансеттія) родом з тропічної Америки. Через те що він зацвітає зазвичай напередодні Різдва, його називають ще різдвяної, або віфлеємської, зіркою.
Оригінальність і ефектність рослині надають не квітки, а яскраві великі приквітки, найчастіше червоні. Існують форми, у яких вони білого, рожевого, абрикосового кольору, є навіть двоколірні. Багато любителів кімнатного квітникарства через незнання після закінчення цвітіння викидають рослини. Але ж при правильному догляд дотриманні необхідного режиму воно і на наступний рік може цвісти.
Після того як пуансеттія відцвіте, їй необхідний спокій вдався ність протягом двох місяців. Полив при цьому значно скорочують, не даючи грунту остаточно пересихати. Містять в прохолоді приміщенні при температурі 12 - 14 ° С.
Навесні рослина сильно обрізають, залишаючи пагони висотою 15-20 см. Після періоду спокою, коли почнуть розвиватися бруньки і пагони, пуансетія пересаджують у новий субстрат, що складається суміші дернової землі, листової землі, торфу і піску (3:3:1:1) . Не будьте про дренаж.
Після пересадки рослину поміщають в більш тепле поміщена температурою повітря близько 20 ° С і починають рясно поливати і обприскувати. Всі водні процедури проводять тільки теплою водою. Два тижні підгодовують повним мінеральним добрив звичайної концентрації. У літній період молочай виносять на вулицю. Обов'язкова умова - оберігати рослину від протягів.
З кінця вересня важливу роль в житті молочаю красивого освітлення. Оскільки ця рослина короткого світлового дня, протягом двох місяців його світловий день не повинен перевищувати 10 годин на інші 14 годин його необхідно накривати світлонепроникних матеріалом. Тільки при дотриманні такого світлового режиму рані може перейти до цвітіння.
Розмножується навесні або на початку літа верхівковими живцями, готовий ленний черешок повинен мати не менше 5 міжвузля. Після черешка обов'язково змийте під струменем теплої води молочний. Пам'ятайте, що він отруйний. Тому всі операції слід проводи-великою обережністю, краще в гумових рукавичках. Після закінчення робіт ретельно вимийте руки з милом. Для кращого і швидкого ухилення використовують стимулятори росту (наприклад, гетероауксин). IV але укореняти живці у воді або у вологому пухкому субстраті - то й піску, узятих в рівній пропорції. Після того як з'являться кореї (звичайно через місяць), живці розсаджують в невеликі горщики.
Пошкоджується щитівкою і павутинним кліщиком.





Переглядів: 2101 | Додав: florist | Теги: Молочай прекрасний (пуансеттія) | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 работа  
0
хороший материал

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Реклама

Попередження
При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на www.flos.ucoz.ua обов'язково.

Архів записів

Народна медицина
Каталог лікарських рослин

Диетология
Диетология - применение лекарственных растений

Календар
«  Січень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


Copyright MyCorp © 2024