П`ятниця
26.04.2024
08:54
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Кімнатні рослини
Головна Реєстрація Вхід
Використання добрив »
Меню сайту

Реклама

Статистика

Форма входу

Авангард
Спорткомплекс Авангард Детско-юношеский учебно-спортивный комплекс профсоюзов г. Киева

Використання добрив

Як вибрати потрібні добрива? Зі всього різноманіття добрив вибирайте ті, які ви збираєтеся використовувати для ваших рослин. (Наприклад, якщо ви обробляєте азалію, не потрібно підгодовувати її кальцієвою селітрою, сульфат амонія для неї підійде краще.) Орієнтуйтеся на ваші потреби, але якщо ви купили зайві добрива - не страшно. Більшість з них може зберігатися роками в сухому місці без втрати коштовних якостей.
Часто продають готові суміші добрив для кольорів, які необхідно увіткнути в горщик з рослиною. Як правило, ці суміші дорожчі в порівнянні із звичайними садовими добривами. До переваг їх використання можна віднести простоту вживання, а до недоліків - неможливість припинити дію підгодівлі в потрібний момент. До того ж ви не можете впливати на пропорції елементів в пропонованих сумішах. Але якщо у вас невелика кількість рослин, то немає сенсу купувати що-небудь інше.
Більш контрольовані рідкі концентрати, в яких, як правило, обмежений термін зберігання (з'єднання азоту в розчині нестійкі). Вивчите інструкцію і перелік рослин, для яких суміш рекомендована, а також її склад. Розрахуйте, за який час ви витратите один флакон для підгодівлі всіх ваших вихованців.
Садові добрива зазвичай дешевше спеціалізованих сумішей. Вони економічніші, особливо якщо у вас велика колекція рослин або якщо вам все одно потрібно купувати добрива для саду. У кожному розділі, присвяченому елементам мінерального живлення, ви знайдете назви добрив, які надходять у продаж. Крім того, випускають і комплексні добрива, в яких містяться не один-два, а більша кількість елементів. Це «Азофоска» і «Нітрофоска», що містять азот, фосфор і калій; «Зростання», що включає, окрім цих елементів, магній, сірку і мікроелементи; суміші по Міттлайдеру, «Кеміра», «Вунарськоє» і інш.
Всі ці суміші розроблені перш за все для садових і овочевих культур, тому їх випускають в крупних фасовках.
Вивчите інструкцію на пакеті. Слова «...грамм на кв. м... при перекопуванні» і тому подібне вас не стосуються. Читайте рекомендації по рідких підкормкам. Якщо добриво розраховане лише на передпосадкове внесення, то воно не годиться для підгодівлі кімнатних кольорів.
Дотримуйтеся норм, вказаних виготівником. Якщо необхідно, перерахуйте кількість добрива на 1 л води. Якщо у вас немає вагів, то дотримуйтеся того, що одна сірникова коробка містить приблизно 25 г, столова ложка - близько 10 г, чайна ложка - близько 3 г сухої речовини. Гранульованих добрив в тому ж об'ємі декілька менше. Невелика погрішність, як правило, допустима. Поважно не помилитися в 5-10 разів.
Комбінуючи елементи мінерального живлення самостійно, ви зможете врахувати як видові особливості, так і відмінності в потребах в елементах протягом сезону.
Як удобрювати рослини? За день до підгодівлі добре полийте рослини. Ніколи не поливайте пересушений кому землі розчином добрива - це може викликати хімічний опік коріння!
Розведіть добриво в пластиковому або скляному (не у харчовій!) посуді. Не використовуйте металеві предмети для розмішування: деякі мікроелементи можуть «виділитися» на поверхню алюмінієвої або залізної ложки і стануть недоступними для рослин.
Поливайте рослини акуратно, не допускаючи попадання розчину на листя. Якщо це сталося, змийте краплі добрив чистою водою.



Пошук

Реклама

Попередження
При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на www.flos.ucoz.ua обов'язково.

Народна медицина
Каталог лікарських рослин

Диетология
Диетология - применение лекарственных растений


Copyright MyCorp © 2024